Anti Tnuva
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anti Tnuva

forum disponibil doar angajatilor Tnuva
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cititi cu atentie!

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin



Mesaje : 4
Data de inscriere : 14/02/2012

Cititi cu atentie! Empty
MesajSubiect: Cititi cu atentie!   Cititi cu atentie! Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 3:35 am

Forumul acesta este un mijloc mai facil pentru angajatii Tnuva, care s-au trezit prin posta cu o scrisoare recomandata in care au gasit notificarea de preaviz.
Este o incercare de a dialoga, conform unor reguli cat de cat stricte. Regulile sunt de bun simt, si anume: fara nici un fel de publicitate, fara anunturi "umanitare", fara injurii (limbaj obscen), fara atacuri la persoana. Cei ce incalca aceste reguli vor primi avertismente. La primul avertisment nu vor mai putea posta mesaje (ban) timp de o saptamana, la al doilea avertisment, doua saptamani s.a.m.d. In functie de gravitatea faptelor, utilizatorii pot fi eliminati de pe acest forum. Mesajele deplasate vor fi mutate la Gunoi (cosul de gunoi al forumului) sau vor fi sterse de moderatori (cu motivare).
Se vor posta informatii, pareri, propuneri, rezultatele pasilor facuti de reprezentanti, succesele voastre, insuccesele voastre. Totusi, anumite informatii vor fi secretizate, pentru a nu fi divulgate tertilor, asa ca nu insistati sa vi se divulge anumite strategii adoptate de reprezentantii salariatilor sau de avocati. Vi se va comunica prin diferite mijloace (acesta e unul dintre ele) rezultatele.
Regulamentul este deschis, si se va schimba in timp si/sau in functie de comportamentul vostru.
Doar utilizatorii inregistrati pot vedea structura si mesajele forumului. Vizitatorii pot vedea doar regulamentul. Va rog sa nu va inregistrati cu tot felul de porecle, utlizatori fiind doar angajatii Tnuva asa ca puteti folosi numele voastre reale. Imi rezerv dreptul de a NU inregistra pe acest forum utilizatori care nu se prezinta sau nu ii cunosc. Deja am avut cereri de inregistrare cu tot felul de porecle si pentru ca nu recunosteam numele nu le-am validat. Daca va simtiti nedreptatiti apasati pe x-ul din dreapta sus (eventual apasati si da/yes daca apare vreun mesaj).
Testati, iar daca gasiti vreo hiba, va rog sa imi comunicati.
Bafta!
Sus In jos
https://antitnuva.forumgratuit.ro
 
Cititi cu atentie!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anti Tnuva :: Regulament-
Mergi direct la: